Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Prosba : Komunikacja, tlumaczenie, autentycznosc.
Opublikował Wiadomość
Veres
[Usunięty]

Wysłany: Nie 08 Lip, 2007   Prosba : Komunikacja, tlumaczenie, autentycznosc.

Witam :gent:


Jestem tu nowy, dlatego witam szanowne towarzystwo. Zaglądałem tu bez rejestracji żeby się czegoś dowiedzieć, coś potwierdzić, itp, uważając forum za godne zaufania w kwestii WP.
Dlatego też piszę tutaj z malą prośbą do ludzi, którzy znają się na rzeczy i mają troszkę wolnego czasu.

Przejdę do rzeczy :


Jestem odpowiedzialny za tłumaczenie, nagranie i użycie dźwięków (konkretnie komunikatów radiowych, wykrzykiwanych komend/rozkazów) do modyfikacji (Project Reality) dla gry Battlefield 2. Nasz projekt ma na celu wprowadzenie Polskiej armii do strony alianckiej dziejącego się konfliktu w bliskiej przyszłości (+ 5-10 lat). Komunikaty nie będą sie różniły od współczesnych, przyszłość wg. modyfikacji nie zmieni się technicznie za wiele.

Więc, dalej, konkrety.

Spisałem wszystkie dźwięki brytyjskie, będące podstawą do tworzenia jakichkolwiek innych dźwięków i podmiany ich. Tak spisane dźwięki przetłumaczyłem własnoręcznie, orientacyjnie aby wiedzieć "o co chodzi". I tu prośba do was, poprawić te komunikaty tak, aby były jak najbardziej zbliżone do rzeczywistości WP.




http://walatch.republika.pl/PFS.xls




Pliczek otwieramy MS Excel'em albo odpowiednikiem np. OpenOfficem.

Miałbym też prośbę, jak już się ktoś zajmie tym pliczkiem, to wpisująć zmienione komendy zaznaczył to tak żeby było widać na pierwszy rzut oka.


Byłbym bardzo wdzięczny i z góry dziękuje.
Jakikolwiek kontakt przez PW lub veres1(at)op.pl

Pozdrawiam, Veres.


EDIT : Na dole w pliczku są zakładki, po 2 dla każdego, filtrowane i niefiltrowane (dla gl. dowodzącego, dowódcy drużyny i piechura). Dużo się powtarza, ale nie wszystkie, dlatego proszę o sprawdzenie każdej z zakładek poza ostatnia (Help), ta jest zbędna :)

EDIT : Moderatora przepraszam i poprawiam ;)

Regulamin, II.POSTY, ppkt 6 :!: - polecam Twojej uwadze, cola
 
 
Uncle Blues
[Usunięty]

Wysłany: Nie 08 Lip, 2007   

Cześć wszystkim!

Komunikaty są podzielone na trzy grupy. Komunikaty Commandera, który dowodzi w czasie gry, Squad Leadera i zwykłego żołnierza. Chodzi nam o to, żeby te komunikaty były zarazem jak najbardziej zbliżone do regulamimu, a z drugiej strony, żeby były ludzkie i zbliżone do rzeczywistości. W końcu to nie żaden egzamin po unitarce tylko wojna. Gdybyście zechcieli nam pomóc to byli byśmy bardzo wdzięczni. :)

Jak bedziemy już zadowoleni ze wszystkich tłumaczeń, to pójdziemy z tym do studia i to nagramy. :)
Ostatnio zmieniony przez Uncle Blues Nie 08 Lip, 2007, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Veres
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Lip, 2007   

Wybaczcie, że się przypomnę, jest to nie ładne, wiem.

Nie zależy nam na hiper poprawnych komendach, wystarczy żeby się zgadzały z rzeczywistością w wystarczającym stopniu.

Nie musi też być to cały tekst, załapie "bakcyla" i resztę już sam naskrobie. Ale ktoś musi zacząć, bo nie chce robić tego nieprofesjonalnie, bo mnie później społeczność zabije. :-o


Jeszcze raz przepraszam i z góry dziękuje komukolwiek kto się podejmie :efendi2:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group